O nás Služby Referencie Joby
Kontakt Hľadať Hľadať
Zobraz menu
settings/August2022/2lbHBpEiLJnE0SyapQFN.jpg
settings/October2019/9dGhMDAgcvozlmFMLL7p.jpg
settings/October2019/pKjhlJnPDabODnkHHRld.jpg
settings/October2019/reMQbUhnecOwaO3gDUwq.jpg
settings/October2019/vfkAe056Fq5Ic6ljBeVL.jpg
settings/October2019/BZOCR6PWRBV1yFXKuP04.jpg
settings/October2019/IOs7ljpESiitbTAHCHpJ.jpg
settings/October2019/YV6Jb0a5UMuYYMvJZKlY.jpg
settings/October2019/dqH5dyoFe01Q5ryLAoXT.jpg
settings/October2019/rE9itIz8QffeASPLdNOd.jpg
settings/October2019/xfp4hrBdWslFrOceri3n.jpg
settings/October2019/cDbVRUQ0Gyu606xxuJRV.jpg
settings/July2021/I25LUKEXbP9Cyrd5kOwW.jpg

My sme Positive team

Ako sme začali

Už 15 rokov sa zameriavame na vývoj softvéru a služieb pre finančný trh. Máme rozsiahle portfólio služieb a softvérových produktov pre takmer 100 spoločností s licenciou na poskytovanie finančných služieb. Naše produkty a služby sú vhodné pre finančných agentov, poisťovne, banky, podnikateľov a firmy. V súčasnosti pôsobíme ako holdingová štruktúra pod značkou Positive.

Nie sme maklér, sme softvérová spoločnosť.

Naša filozofia

Online poistenie stále zvyšuje svoj podiel na poistnom trhu. Za rok 2022 sa cez naše systémy vytvorilo takmer 250-tisíc bezpapierových návrhov zmlúv v celkovej výške poistného 22 miliónov eur. Vďaka tomu sme ušetrili 135 ton papiera. Digitalizujeme procesy na finančnom trhu a aktívne reagujeme na dopyt našich klientov. 

Digitalizujeme finančný trh.

Filip Schochmann

Chief Executive Officer

Filip je zakladateľom a majiteľom skupiny Positive, nad ktorou už viac ako 15 rokov drží pevnú vodcovskú ruku. Ku svojim zamestnancom je vždy otvorený, ale zároveň aj veľmi ľudský. Neustále sa ich snaží motivovať k čo najlepším výkonom. Vďaka jeho inovatívnemu a tvorivému prístupu a typickému zapáleniu pre vec, vymyslel a úspešne naštartoval už mnoho projektov.

Marek Hronec

Chief Business Officer

Marek sa stará o požiadavky a objednávky klientov v rámci projektov, participuje na interných projektoch a PR, zastáva HR funkciu náboru nových kolegov, koordinuje webové projekty, zastrešuje agendu bezpečnostných projektov, pracuje tiež na obchodnej agende odborného finančného časopisu Financial Report, kde sa stará o akvizíciu nových klientov, inzerciu a proces tlače.

Natália Kuková

Chief Operating Officer

Natália sa v Skupine Positive podieľa na právnych a obchodných záležitostiach, vďaka nej je každá zmluva s klientom alebo zamestnancom v najlepšom poriadku bez akýchkoľvek pochybností. Myslí na každý detail a jej svedomitosť je obdivuhodná. V minulosti riadila projekt implementácie nariadenia GDPR a nového zákona o ochrane osobných údajov pre našich klientov.

Eva Mrázová

Economic department

Evka zabezpečuje fakturácie, platby, zmluvné dokumentácie, mzdy, nákupy pre naše spoločnosti a pripravuje podklady pre účtovníctvo. V neposlednom rade sleduje výšky a prípadné prekročenia licenčných a hostingových limitov našich klientov, registruje a predlžuje platnosti domény pre našich klientov, sleduje a zapisuje čerpanie klientskych kreditov a bodov v klientskom Programe Xtra.

Juraj Ladický

Software Project Lead

Pracuje v skupine Positive už viac ako 10 rokov a v súčasnosti drží dohľad nad riadením a vývojom informačného systému ICM podľa požiadaviek zákazníkov. Do Positive nastúpil ako junior PHP programátor vo forme študentskej brigády. Dnes je hlavným projekt leaderom a teší sa na nových kolegov.

Radovan Ležátka

PHP Developer

V Positive začal pracovať ešte ako študent, pred viac ako 10 rokmi na pozícii webdizajnéra. Počas týchto 10 rokov sa v spoločnosti vypracoval a v súčasnosti je hlavným vývojárom a správcom projektu KalkulackaOnline.sk. Venuje sa vývoju poistných kalkulačiek - porovnávačov poistných produktov s možnosťou online uzatvorenia poistných zmlúv.

Štefan Varga

PHP Developer

Pišta, ako ho všetci voláme, je už v Positive dlhé roky stabilne pohodovo naladený. Preskákal si u nás interné projekty, tvorbu prezentačných webov, vývoj maklérskeho systému ICM, až napokon zakotvil naplno pri porovnávači poistných produktov KalkulackaOnline.sk. Okrem toho sa venuje aj špeciálnemu projektu VIP klientsky portál pre poisťovňu Union.

Michal Petráš

PHP Developer

Ak by sme mali písať, čo všetko náš Michal zvládne, potrebovali by sme aspoň jednu A4. Pracuje u nás aktuálne ako projektový manažér webových riešení a okrem toho sa aktívne venuje aj vývoju softvérového riešenia ICM (Insurance Contract Manager) pre našich klientov. Ak sa rozhodnete u nás pracovať, pravdepodobne to bude práve Michal, ktorý vás zaučí do väčšiny našich procesov a kompletne vás zaškolí.

Viktor Kraviansky

PHP Developer

Viktor pracoval spočiatku na interných webových projektoch, v súčasnosti predovšetkým plní požiadavky klientov s agentúrnou verziou maklérskeho informačného systému ICM. Úzko spolupracuje s hlavným projektovým lídrom Positive, Jurajom, na podpore MLM verzie maklérskeho informačného systému ICM.

Balázs Nagy

Technical Project Leader

Balázs je síce najmladší člen developerského tímu Positive, svojimi skúsenosťami a schopnosťami okamžite zaujal miesto technického projektového lídra. Navrhuje a vyvíja nové produkty Positive s cieľom digitalizovať finančný trh a prepájať maklérske spoločnosti s poisťovňami, podieľa sa aj na vývoji novej verzie porovnávača poistných produktov MultiKalkulacka.sk.

Tomáš Džadoň

PHP Developer

Tomáš, alebo "Džady", ako ho niektorí voláme, aby sme ho odlíšili od ďalšieho Tomáša, začal pracovať v Positive pred troma rokmi ako brigádnik spolu so svojím nerozlúčnym parťákom Paľom. Okrem webových riešení pre klientov sa venuje najmä vývoju nových produktov skupiny Positive, interným webovým projektom, vývoju mobilných aplikácií a programátorskej podpore finančnému magazínu Financial Report.

Pavol Dačo

PHP Developer

Paľo prišiel do Positive pred troma rokmi ako brigádnik, keď sa najprv venoval predovšetkým webovým riešeniam. Dnes je pevnou súčasťou developerského tímu porovnávača KalkulackaOnline.sk, v ktorom zastrešuje nepretržitú podporu a aktualizáciu o nové poistné produkty.

Filip Schochmann
Chief Executive Officer
Marek Hronec
Chief Business Officer
Natália Kuková
Chief Operating Officer
Eva Mrázová
Economic department
Juraj Ladický
Software Project Lead
Radovan Ležátka
PHP Developer
Štefan Varga
PHP Developer
Michal Petráš
PHP Developer
Viktor Kraviansky
PHP Developer
Balázs Nagy
Technical Project Leader
Tomáš Džadoň
PHP Developer
Pavol Dačo
PHP Developer

Naše teambuildingy a aktivity

Aj my sa vieme zabaviť a okrem teambuildingov či vianočných večierkov máme radi aj spoločnú opekačku či dobré pivko. :)